:برنامه ملی شهاب:

:

ویژه مدیر واحد آموزشی

:ثبت اطلاعات شهاب در همگام::

اقدامات بانقش مدیر

:بروز رسانی از سناد از قسمت سرویسهای سناد تا اطلاعات دانش اموزان از سناد به همگام منتقل شود.

:تعریف همکاران : با ورود به قسمت مدیریت کاربران و تعریف کاربر جدید با وارد کردن کد ملی معلمین

صدور رمز ورود:(انفرادی یا گروهی)با ورود به قسمت ویرایش در ماژول مدیریت کاربران و انتخاب نقش معلمین و اعمال جستجو از لیست نمایش داده شده با انتخاب آیکن دو فلش موازی رمز برای معلم صادر می شود.

:پس از انجام اقدامات فوق مدیر باید برای هر معلم مجوز ارزیابی صادر نماید(شبیه کلاس بندی در سناد)و دانش اموزان هر معلم را به وی اختصاص دهد .
پس از صدور مجور معلم با رمز و نقش معلم وارد سامانه شده و نسبت به ثبت نمرات(میانگین محاسبه شده برای 8 استعداد)اقدام می کند.
تا زمانی که مدیر صدور مجوز نکند لیست دانش اموزان برای معلم نمایش داده نمی شود.

مراحل صدور مجوز :

⏺ ورود به سامانه با نقش مدیر :arrow_left:انتخاب ماژول مدیریت آزمون های مشاوره ای:arrow_left:ورود به قسمت صدور مجوز ارزیابی:arrow_left:انتخاب تیک سیاه:heavy_check_mark: رنک ستون مدیریت از لیست نمایش داده شده :arrow_left: لیست معلمین نمایش داده می شود که با کلیک روی ایکن(:heavy_plus_sign: :bust_in_silhouette:)جلوی نام هر معلم می توانید دانش آموزان وی را انتخاب کنید وصدور مجوز نمایید.

:radio_button::anger:توجه داشته باشید که با کلیک روی این ایکن لیست همه دانش اموزان نمایش داده میشه شما میتونید برای فیلتر کردن فیلد های مربوطه را تکمیل و جستجو را اعمال تا فقط دانش اموزان همان کلاس نمایش داده شود.

:large_blue_circle:(در صورت اطمینان با تیک زدن مربع سر ستون همه دانش اموزان نمایش داده شده انتخاب شده و به رنگ ابی در امده و با انتخاب گزینه افزودن به معلم مربوطه اختصاص می یابند)
:full_moon:نکته:full_moon:
کاربرد فلش های خاکستری رنگ کنار عنوان هر ستون:beginner:
با کلیک رو این دوفلش می توانید ترتیب الفبایی و… داده های های ستون را تغییر دهید.بعنوان مثال با کلیک روی فلش های کناری نام خانوادگی ترتیب الفبایی اسامی تغییر می کند.
:warning:توجه داشته باشید که تازمانی که پیام سبز رنگ موفقیت امیز بودن نمایش داده نشود عملیات و اطلاعات وارد شده ثبت نمی گردد.

:no_entry::arrow_left:حذف دانش اموز :beginner:
در صورتی که دانش اموزی اشتباهی برای همکاری انتخاب شود از قسمت صدور مجوز دسترسی روی آیکن چند آدمک :man::boy::boy:(لیست مخاطبین)کلیک کرده
تا لیست دانش اموزان نمایش داده شده شود و پس از کلیک روی آیکن سطل زباله جلوی مشخصات دانش آموز اشتباه وارد شده وی را حذف می کنیم.
:no_entry_sign:با حذف دانش اموز وی از لیست معلم حذف و آزاد سازی می شود و میتونید به معلمی دیگر اختصاص دهید:no_entry_sign:

مطالب مرتبط

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *